دستگاه تست فیلتر

دستگاه تست فیلتر شرکت فناوران نانومقیاس (FT150PA ، FT200PO ، FT200PS) قابلیت ارزیابی راندمان و افت فشار مدیا‌های گوناگونی از فیلتر را دارا است. این دستگاه از آیروسل نمک/روغن یا گرد و غبار اتمسفری جهت تعیین این پارامترها استفاده می‌کند. دستگاه تست فیلتر فناوران نانومقیاس برای ارزیابی مدیاهای فیلتری که در تولید ماسک‌های تنفسی و فیلترهای هوا استفاده می‌شوند قابل استفاده است.

این دستگاه حاوی یک شمارنده دقیق ذرات (۶ کانال ذرات: ۰/۳، ۰/۵، ۱، ۲/۵، ۵ و ۱۰ میکرومتر) است که جهت شمارش ذرات تولید شده توسط ژنراتور ذرات نمک/روغن یا گرد و غبار اتمسفری برای محاسبه راندمان فیلتراسیون استفاده می‌شود. علاوه بر این، این دستگاه قابلیت محاسبه نفوذپذیری هوا و افت فشار مدیاهای فیلتر را به شکل خودکار دارا است.
FT200PO و FT200PS از دو شمارنده ذرات به طور همزمان جهت شمارش ذرات جریان بالادست و پایین‌دست استفاده می‌کند. اطلاعات بدست آمده به شکل خودکار ذخیره می‌شود و قابلیت کپی کردن گزارش آزمون توسط پرینتر نصب شده بر دستگاه را دارد.
دستگاه تست فیلتر شرکت فناوران نانومقیاس راندمان و افت فشار مدیای فیلتر را طبق استانداردهای BS EN 143، BS EN 149، BS EN 779، ISO 16890، ISO 16900-3، ISO 11155-1 و ISO 5011 ارزیابی می‌کند.
نکته: دستگاه تست فیلتر فناوران نانومقیاس تنها برای تست مدیای فیلتر هوا طراحی شده است.

شرکت فناوران نانومقیاس خدمات ارزیابی مدیای فیلتر/ ماسک را به مشتریان گرامی ارائه می دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت خدمات و هزینه هر تست با شماره ۰۲۱۶۵۶۱۲۴۹۶ تماس بگیرید.

خصوصیات دستگاه

Test_1